خدمات نوسازی

تاریخچه ساخت آبی

ساخت پارک‌ آبی، در دهه‌ی ۱۹۴۰ و اوایل ۱۹۵۰ رواج یافت و شناخته شد. در زمینه ساخت پارک آبی، ایالات متحده‌ی آمریکا دارای بزرگترین پارک‌های آبی دنیا می‌باشد و هر سال هزاران مجموعه‌ی آبی جدید نیز در سرتاسر دنیا افتتاح می‌شوند. تشکیلات و سازمان‌های اصلی مرتبط با این حوزه عبارتند از IAAPA (انجمن بین المللی پارک‌ها و جاذبه‌های تفریحی) و WWA (انجمن جهانی پارک‌های آبی).

غار نمک

غار نمک، نمک خالص پزشکی به طور معمول کشنده باکتری ها و میکروب ها است.اتاق یا غار نمک در حقیقت یک فضای ایجاد شده به صورت مصنوعی است. که کلیه شرایط خاص غارهای طبیعی نمک را دارا می باشد. هوای آن بوسیله ژنراتورهای مخصوص آکنده از ذرات نمک است وبه راحتی وارد سیستم تنفسی می شود وباکتری ومیکروب های سیتم تنفسی ازبین می رود.

اتاق برف

اتاق برف، مزایای اتاق برف شامل تحریک گردش خون و تقویت سیستم ایمنی بدن است. مزایای سلامتی آن حتی ممکن است فراتر از بهبود یافتن جریان خون باشد . همچنین باعث افزایش سلامت تنفسی و کاهش درد و التهاب عضلات می شود.

پیوستگان

پروژه های پارک آبی

گروه مهندسین پیوستگان، فعال در زمینه طراحی و اجرای پارک آبی، با تجربه ای گرانبها و دانش و تکنولوژی روز دنیا و خلق پروژه های پارک آبی، متعدد در خدمت شما عزیزان می باشیم، برای برآورد هزینه ساخت پارک آبی، مشاوره و سفارش در این زمینه تماس بگیرید. مشاورانپیوستگان در خدمت شما هستند. ترجیحا در واتس اپ پیام بدهید: 091532132131 همچنین مدرن استخر، با چشم انداز روشن در زمینه ساخت پارک آبی، اقدام به طراحی و ساخت سرسره آبی، با مکانیزم تزریق و قالبگیری نموده است. که به دلیل فرآیند منحصر به فرد تولید این محصول کیفیتی مشایه کیفیت نمونه های اروپایی و آمریکایی خود دارد. گروه مهندسین پیوستگان همچنین با ساخت محصولات جدید از جمله استخر موج بلند، مجموعه موج سواری، گامهای جدی در مسیر این چشم انداز برداشته. و تمام این تلاشها در جهت جلب رضایت مشتریان عزیز ما میباشد.