درباره ما

درباره ما

گروه مهندسی پیوستگان

شرکت پیوستگان (سهامی خاص) دارای پانزده عضو حقیقی و حقوقی است. از اعضاء حقوقی، چهار عضو از بزرگترین مهندسین مشاور تهران که جزء هفت شرکت برتر تهران در سال ............ بوده است و یک شرکت انبوه ساز که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات بتنی شرق کشور می باشد، هستند. در مورد اعضاء حقیقی که از مهندسین نخبه و تحصیل کرده دانشگاه های داخل و خارج کشور در رشته های مختلف مهندسی با تجارب عالی در طراحی، محاسبه، نظارت و اجرای پروژه های بزرگ در داخل و خارج استان و کشورهای همسایه را در کارنامه خود دارند. و نیز مهندسین جوانتر فعال و پویا در رشته های تخصصی خود آماده ارائه و انجام خدمات مهندسی می باشند. بنابراین شرکت پیوستگان (سهامی خاص) توانایی انجام پروژه های کلان ساختمانی در داخل و خارج استان را دارند. در عین حالی که این تشکل با این اهداف شکل گرفت و به یکدیگر پیوستند.

هریک از اعضای فوق به تنهائی توانایی ارائه کلیه خدمات مهندسی را دارند که تلفن و آدرس ایمیل و نمونه کارهایشان در صفحه مربوط به خودشان ذکر شده است. با قبول و ارائه کارهای مختلف منشاء خدمات هرچه بیشتر به همشهریان و هم میهنان عزیز باشیم. تهیه و تألیف کتابهائی درباره پروژه های ساختمانی و جزئیات اجرایی آنها و نیز فعالیت های فرهنگی و تدریس در دانشگاه های کشور نیز توسط برخی از اعضاء جاری و در حال انجام است.

امید آنکه در این بخش فعالیت های بیشتری ارائه گردد.

تصاویر پیوست در صفحه هریک از اعضاء نشانه هائی از نوع، کیفیت و کمیت پروژه های اجرا شده اعضاء می باشد که به مرور حجم و مقدار آنها افزایش خواهد یافت.

بنابراین متقاضیان و کارفرمایان محترم با کسب اطلاعات بیشتر می توانند از یک تیم و تشکل مهندسی توانا در جهت طراحی، محاسبه، نظارت و اجرای پروژه های خود استفاده نمایند.

پیوستگان (سهامی خاص)

84

اعضای تیم

1300

پروژه انجام شده

2122

مشتری راضی

36

سال تجربه